Nef

Nef
Nef

Türkiye'nin en değerli 100 markası arasında yer alan tek gayrimenkul şirketi olan Nef, 2010 yılından bu yana 40’tan fazla projede 30 binden fazla konut geliştirdi. İmza attığı işleri ve fikirleriyle bugüne dek 70'ten fazla ulusal ve uluslararası prestijli ödüle layık görüldü. 20,6 milyar TL aktif varlığıyla ve EBRD, İş GYO, Fiba Gayrimenkul gibi değerli markalarla getiri potansiyeli yüksek projeler geliştirmesiyle gayrimenkul sektöründe inovasyon alanında çok önemli yeniliklere imza attı. 

 

16 farklı patentli keşfi ve bir Nef keşfi olan Foldhome ile dünyanın birçok şehrinde bulunduğu sektöre katma değer sağladı.


Nef, bugün global arenada Amerika, İngiltere ve Kazakistan’da yeni yaşam alanlarına hayat verirken aynı zamanda Kanada, Almanya, Azerbaycan ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde de projeler geliştiriyor. 
 

FC Barcelona bölgesel resmi sponsorluğu, Galatasaray SK Ali Sami Yen Nef Stadyumu stat isim sponsorluğu, Galatasaray Kadın ve Erkek Basketbol Takımı Sponsorluğu, Karaçay Spor Kulübü Ana Sponsorluğu gibi değerli sponsorluklarla spor dünyasına da yeni bir nefes katıyor.