Feryapı

Feryapı
Feryapı

Feryapı, 2010 yılı Nisan ayında sektörde fark yaratan projelere imza atma hedefiyle yola çıktı. Sektörün en prestijli projelerini hayata geçirmek için özgün, modern ve yenilikçi bir mimari anlayışla projeleri tasarlayıp gelecek nesiller için kalıcı eserler yaratıyor.

 

Kuruluşunun ilk yılından itibaren, Türkiye’nin geleceğe dönük yüzünü temsil eden dev kurumların güvenini kazanarak, toplam değeri 2 milyar TL’ye yaklaşan 500 bin m²’lik toplam inşaat alanına yapmış olduğu projelerle fark yaratmıştır.

 

İstWest, iTower, Mai Residence, Parima ve Premier Kampüs Ofis gibi önemli projelere imza attı. İstWest; İstanbul’un en işlek lokasyonlarından, gelişim sembolü Basın Ekspres Yolu’nun en görünür noktasında, Bahçelievler’de hayata geçirildi. 70 dönümlük, 3000 konut yapılabilecek bir arazide, sadece 1000 konut inşa edilerek; yeşil ve sosyal alanlara oldukça fazla yer ayırarak ferah bir yaşam alanı oluşturuldu. iTower; İstanbul’un en önemli ticaret merkezlerinden biri olan Bomonti’de ilk küçük m2’li a+ ofis projesi olarak geliştirildi. Merter’in yeni yüzü Parima Ofis, İstanbul’un yükselen yıldızı Kartal’da gerçekleştirdiği nefis deniz ve Adalar manzaralı Mai Residence ve Türkiye’nin ilk kampüs ofis projesi Premier Kampüs Ofis projesi gibi Türkiye’nin en prestijli projeleriyle yoluna devam ediyor.