DAP Yapı

DAP Yapı
DAP Yapı

Bugüne kadar 15 binin üzerinde konut, ofis, AVM, ticaret ve iş merkezleri ile otel, okul ve özel hastane projelerine imza atmanın gururunu yaşayan DAP, bir yandan insan hayatına dokunan, sanat eseri niteliğinde konutlar üretirken, diğer yandan da ülke ekonomisine değer katma vizyonuyla projelerini geliştirmeye devam ediyor.

Pandemi öncesinde çalışmalarına başladığı ve Covid-19 pandemisinin daha en başında geliştirdiği ‘Sağlıklı Ev’ konseptiyle dünyaya örnek bir model geliştiren şirket, ‘Doğru Alanda Projeler’ sloganıyla insana-çevreye duyduğu saygıyla; dünü, bugünü ve yarını gelecekle buluşturuyor, yarınlara miras nitelikte eserler tasarlıyor.

Tüm projelerinde hem bölgeyi hem de tüketici ihtiyaçlarını iyi analiz edip, buna göre hareket eden DAP, elde ettiği bilimsel verileri DAP uzmanlığıyla buluşturuyor.

Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğu işini, insanlara modern yaşam biçimleri, şehirlerimize ve ülkemize model yaşam alanları sunmanın çabası içinde yürüten DAP, sanatsal mimariyi konforla buluşturan eserleri Türkiye’ye kazandırma vizyonuyla faaliyet gösteriyor. Orijinal tasarımlarıyla dikkat çeken, farklı mimarileriyle öne çıkan, şehre katma değer sağlayan DAP projeleri, üstün nitelikleriyle sektöre de yön veriyor. Tıpkı İspanyol mimar Gaudi’nin eserleri gibi şehirde dolaşırken aniden karşınıza çıkarak sizi şaşırtıyor. İz bırakan, hayranlık uyandıran, tek tip binaların yanında masallardan fırlamış gibi duran DAP projeleri, bulunduğu bölgelerin bütün havasını değiştiriyor.