DKY

DKY
DKY

İbrahim Dumankaya, 1961 yılında inşaat sektöründe faaliyete başlamıştır. 2013 yılında yeniden yapılanmaya giderek “DKY İnşaat”, “DKY Kentsel”, “DKY Sigorta” ve “Ataşehir Proje Gayrimenkul” olarak çatısı daha güçlü bir şekilde yoluna devam etmektedir.

 

Gayrimenkul sektörünün öncü firmalarından DKY İnşaat, 60 yılı aşan tecrübesi, Dinamik, Kaliteli ve Yenilikçi yapısı ile konut ve ticari alanlar inşa etmektedir. Bugüne kadar 17.000’in üzerinde konut ve iş yeri tamamlanarak sahiplerine teslim edilmiştir.

 

DKY Kartal, DKY Business Kartal ve DKY Sahil projelerinin satışı devam ederken DKY ON Kağıthane, Lokum Evler, Lokum Manzara, DKY Cadde Göztepe 05, DKY Cadde Suadiye 12 ve DKY Cadde Erenköy 86 DKY İnşaat’ın tamamlanmış projeleri arasında yer almaktadır. DKY İnşaat önümüzdeki 5 yıl içinde 500.000 metrekarelik yeni yaşam alanı inşa etmeyi hedeflemektedir.

 

Türkiye’nin gayrimenkul alanında faaliyet gösteren en büyük ve en köklü kuruluşlarından biri olarak ilkelerimizden taviz vermeden ilerliyor, gayrimenkul sektörünü yarınlara taşıyan öncü projelere imza atıyoruz.