EYG

EYG
EYG

2014 yılında Ömer Faruk Çelik tarafından kurulmuş olup  orta ve orta üstü gelir gruplarına yaşam alanları üreten konut ve işyeri projelerinde, proje geliştirme, üretim ve satış konusunda uzmanlaşmıştır.. İstanbul’da gerçekleştirdiği projelerle binlerce kişiyi ev sahibi yapan EYG GRUP  2022 yılında ,  EYG Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş’ ye dönüşmüş 2022 yılı sonu itibariyle de halka arz olarak, İstanbul Menkul Kıymetler borsasında işlem görmeye başlamıştır.

 

EYG, Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) ile birlikte sermayesini daha da güçlendirirken, dünden bugüne yenilikçi iş modelleri geliştirmeyi hedef alan bakış açısı ve gayrimenkul sektöründe geleceğe dönük sürdürülebilir yapılanmasıyla aktif rol oynamaya devam etmektedir. 

Narlı Bahçe Evleri, Evvel İstanbul, Adım İstanbul ve Evdeki Fırsat markalarını çatısı altında toplayan EYG GYO, gayrimenkul sektöründe proje üretiminden satışa ve satış sonrası hizmetlere kadar geniş bir yelpazede 35 yıllık tecrübesiyle  faaliyet göstermekte ve Türkiye’nin Konut Uzmanı’ olarak bilinmektedir.